Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Punkt Tłumaczeń to wrocławska firma Marcina Kwiatkowskiego, który jako tłumacz przysięgły dokonuje przekładu z języka polskiego na angielski, jak i odwrotnie. Oprócz wykształcenia filologicznego Marcin Kwiatkowski posiada również dyplom ukończenia studiów na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii.

Wiedza zdobyta na obu kierunkach, a także nabyte doświadczenie zawodowe stanowią gwarancję tego, że tłumaczenia przysięgłe zlecone w Punkcie Tłumaczeń będą wysokiej jakości, dostosowane do urzędowych standardów. Obok tłumaczeń przysięgłych biuro oferuje tłumaczenia zwykłe pisemne, ustne, a także korektę i weryfikację (poświadczenie tłumaczenia) już gotowych przekładów, zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Dostępny na stronie internetowej kancelarii ogólny cennik usług pozwala zapoznać się z kosztem najczęściej tłumaczonych rodzajów dokumentów. W przypadku tłumaczeń niewyszczególnionych w cenniku istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z formularza wyceny, tak aby współpraca z Punktem Tłumaczeń była przejrzysta i satysfakcjonująca obie strony.

6922418679
022450803
ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
512492758