ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni

ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni
Rodzinna nazwa:
ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni
Rodzinna kategoria:
Rodzinny opis:

ABC-Service to firma sprzątająca z siedzibą we Wrocławiu, która powstała w 1991 roku. Jej zakres działalności obejmuje teren Wrocławia oraz obszar południowo – zachodniej Polski. Poza Wrocławiem istnieje 17 terenowych placówek. Swój nieustanny rozwój zawdzięcza inwestowaniu w sprzęt oraz podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników.

Pielęgnacja zieleni – ABC-Service Wrocław

Oferta firmy skierowana jest do różnych firm oraz instytucji i obejmuje:

  • Utrzymanie czystości, czyli sprzątanie bieżące, sprzątanie mechaniczne oraz sprzątanie biur.
  • Sprzątanie specjalistyczne, które stanowią usługi ponadstandardowe wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników przy użyciu nowoczesnych urządzeń.
  • Pielęgnacja terenów zielonych, w ramach której firma opiekuje się w sposób kompleksowy skwerami, trawnikami, rabatami oraz parkami.
  • Transport gabarytów, który sprowadza się do przewożenia odpadów o wielkich rozmiarach zarówno z placów budów, przedsiębiorstw, zakładów przemysłowych, jak i osiedli mieszkaniowych i prywatnych posesji.
  • Ochrona osób i mienia, która polega na redukowaniu i likwidacji zagrożeń, a przez to ogólnej poprawie bezpieczeństwa. Usługi związane z zapewnianiem bezpieczeństwa wykonują doświadczeni pracownicy, posiadający odpowiednie licencje.
  • Sprzedaż sprzętu i chemii. Firma oferuje cały wachlarz renomowanych produktów, części zamiennych oraz prowadzi autoryzowane serwisy urządzeń.

Rodzinny Nip:
8980025555
Rodzinny Regon:
930522767
Rodzinne miejsce:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Rodzinny telefon:
713544354
 • ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni