Auto GTA – skup samochodów Wrocław

Auto GTA – skup samochodów Wrocław
Rodzinna nazwa:
Auto GTA – skup samochodów Wrocław
Rodzinna kategoria:
Rodzinny opis:

Chcesz sprzedać swoje auto? Zapraszamy do nas. Auto GTA to wrocławski skup aut, który cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów. Dzięki nam sprzedaż poszczególnych pojazdów będzie o wiele łatwiejsza, a Wy nie będziecie musieli się niczym przejmować. Wszystkim naszym klientom zawsze proponujemy uczciwe ceny. Wystarczy tylko, że pojawicie się w naszej siedzibie, a my dokonamy fachowej wyceny za samochód.

Jeżeli nasza propozycja Wam się spodoba, to będziemy gotowi do podpisania z Wami umowy i wypłacenia gotówki. To co nas wyróżnia, to minimalna ilość formalności. Nasz skup samochodów przyjmuje auta sprawne, zadbane oraz samochody niesprawne mechanicznie, samochody po kolizjach drogowych, samochody do kasacji.

Zapraszamy także do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie dokładne dane kontaktowe naszej firmy. Zawsze możecie do nas zadzwonić, jeżeli nie możecie do nas przyjechać osobiście. Postaramy się zrobić wszystko co możemy, aby wysłać do Was naszą lawetę z pracownikami.

Rodzinne WWW:
Rodzinny Nip:
8951876724
Rodzinny Regon:
020742967
Rodzinne miejsce:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Rodzinny telefon:
730117117