ParasoleDlaCiebie.pl – parasole przeciwsłoneczne z filtrem UV

ParasoleDlaCiebie.pl – parasole przeciwsłoneczne z filtrem UV
Rodzinna nazwa:
ParasoleDlaCiebie.pl – parasole przeciwsłoneczne z filtrem UV
Rodzinna kategoria:
Rodzinny opis:

ParasoledlaCiebie.pl to sklep z doskonałą ofertą dla każdej pani i każdego pana. Pogoda jest zmienna, deszcz pada często, dlatego każdy potrzebuje mieć przynajmniej dwie parasolki na wypadek awarii jednej z nich. W ofercie sklepu są oferowane małe parasolki automatyczne, duże parasolki lub niewielkie parasolki zwyczajne, dopasowane rozmiarem do małej damskiej torebki.

Klienci doceniają wysoką jakość takich produktów, nabywają je dla siebie lub przekazują swoim bliskim w prezencie. Do wyboru są parasole czarne, szare, brązowe. Można również kupić parasolki czerwone, niebieskie lub granatowe. Zostały one wykonane z nieprzemakalnego materiału, umieszczone w mocnych futerałach. Można się zaopatrzyć w parasole chroniące nie tylko przed deszczem, ale także w parasole przeciwsłoneczne z filtrem UV.

Parasolki mają doskonałą jakość i pięknie się prezentują. Mocny materiał, chroniący przed deszczem i nieprzemakalny, stelaż z bardzo solidnego tworzywa oraz ładny futerał składają się na wyjątkowej klasy parasole. Rekomendujemy ten sklep każdej osobie szukającej wyjątkowego produktu, niedrogiego, który wystarczy na długie lata.

Rodzinny Nip:
9150000963
Rodzinny Regon:
008479373
Rodzinne miejsce:
ul. B. Chrobrego 7 55-100 Trzebnica
Rodzinny telefon:
717334511