Royal Taxi Wrocław

Royal Taxi Wrocław
Rodzinna nazwa:
Royal Taxi Wrocław
Rodzinna kategoria:
Rodzinny opis:

Royal Taxi to solidna firma. Działamy od lat, zajmujemy się przewozem osób oraz produktów. Dzisiaj nasze usługi są ważne dla osób fizycznych i firm. Posiadamy pojazdy doskonałej jakości, regularnie przeglądane oraz tankowane. Obecnie każda osoba wie, że dzięki nam wszystko udaje się najlepiej.

Royal Taxi to firma troskliwa, solidna, doskonałej klasy. Nasi kierowcy pracują doskonale, znają topografię miasta, mają gpsy w samochodach, wożą klientów przez cały tydzień, przez całą dobę. Można na nas liczyć i spokojnie z nami współpracować. Royal Taxi to jakość, bez której trudno byłoby sobie poradzić i dobrze żyć z takim zagadnieniem.

Klienci mogą na nas liczyć, są oni dla nas zawsze najważniejsi i priorytetowi. Pojazdy są regularnie sprzątane, a kierowcy przewożą także – oprócz osób – zwierzęta i bagaże, nie czyniąc z tego najmniejszego problemu. Zapraszamy do współpracy i chętnie podejmiemy współdziałanie z każdą osobą potrzebującą transportu. Płatności można pokrywać gotówką lub kartą kredytową.

Rodzinny Nip:
8942818992
Rodzinny Regon:
020936335
Rodzinne miejsce:
ul. Odkrywców 17 53-212 Wrocław
Rodzinny telefon:
530303020
  • Royal Taxi Wrocław
  • Royal Taxi Wrocław
  • Royal Taxi Wrocław
  • Royal Taxi Wrocław
  • Royal Taxi Wrocław