Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław – Biuro Tłumaczeń Sellecta

Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław – Biuro Tłumaczeń Sellecta
Rodzinna nazwa:
Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław – Biuro Tłumaczeń Sellecta
Rodzinna kategoria:
Rodzinny opis:

Sellecta to sprawdzone i doświadczone biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu. Biuro specjalizuje się przede wszystkich w tłumaczeniach z języka niemieckiego oraz na język niemiecki – wykonywane są zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Sellecta to gwarancja najwyższej jakości wykonania usług, które świadczone są w najniższych możliwych cenach.

Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław

Tłumaczenia wykonywane są w jak najkrótszym czasie, tak aby klienci mogli jak najszybciej odebrać oczekiwane tłumaczenia najwyższej jakości. Wykwalifikowani tłumacze mają bogate doświadczenie w sporządzaniu specjalistycznych tłumaczeń. Oferta tłumaczeń obejmuje również tłumaczenia prawnicze, biznesowe albo techniczne. Wycena zleceń wykonywana jest bezpłatnie.

Sellecta to profesjonalizm zarówno w tłumaczeniach zwykłych, jak i przysięgłych. Biuro tłumaczeń oferuje kompleksowe działania. W kwestii tłumaczeń ustnych nasi tłumacze oferują tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne. Obsługa tłumaczeniowa obejmuje zarówno wydarzenia odbywające się w Polsce, jak i te zagraniczne.

Biuro Tłumaczeń Sellecta

Rodzinny Nip:
8862362627
Rodzinny Regon:
020497670
Rodzinne miejsce:
ul. Powstańców Śląskich 114 53-332 Wrocław
Rodzinny telefon:
510110442
  • Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław – Biuro Tłumaczeń Sellecta